Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

Adventný veniec

Typ: ostatné | náš tip
Adventný veniec  1Vďaka citu pre krásu a úcte k tradíciám sa našim ľuďom dobrej vôle podarilo zhotoviť nádherný obecný adventný veniec, ktorý je umiestnený v parku pred Obecným úradom. Jeho zrod si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii až po dnešné požehnanie a slávnostné zapálenie prvej adventnej sviece.
Pre zobrazenie fotogalérie klikni sem
No táto nedeľa, 3.12.2017 bola obohatená ešte o jednu udalosť a to o vysielanie relácie v Rádiu Regina s názvom Zvony nad krajinou, v ktorej sa poslucháči mohli dozvedieť niečo o histórii i súčasnom živote v Smolníckej Hute.
Čo sa spustilo po odvysielaní sa ťažko opisuje slovami, no toľko gratulácií a pozitívnych ohlasov sme v našej skromnosti ani nečakali :).
Rodáci, sympatizanti ĎAKUJEME za Vaše priania, budeme sa naďalej snažiť rozvíjať našu malú, ale krásnu obec Smolnícku Hutu.
Potešil nás i mail, ktorý sme dostali o 11:57h., teda keď ešte relácia doznievala v étery, nám pán Ing.Čekon napísal:
...Úvodom Vás srdečne všetkých pozdravujem! Dovoľte mi aby som sa prihlásil aj ja ku Vám. Môj nebohý otec sa narodil u Vás v Smolníckej Hute - Ján Čekon. Jeho rodičia boli otec Antonio Frigo Ceccon narodený v Canove di Roanna (Taliansko, Benátske Alpy, provincia Vicenza) a mamka Johanna sa narodila v Smolníckej Hute...
Toto je úryvok z dlhého mailu.
Srdečná vďaka RODÁCI!
Prajeme Vám pokojný adventný čas.
Blanka Čechova
Na prezretie fotogaléria klikni tu
Vytvorené: 3. 12. 2017
Posledná aktualizácia: 22. 12. 2017 14:14
Autor: Správce Webu