Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • sk
  • en
  • de

Obsah

Výsledky testovania na Covid-19

Typ: ostatné
Vážení občania,
výsledky testovania v našej obci sú už známe. Chcem sa poďakovať za vytvorenie výborného tímu, ktorý zvládol celú logistiku testovania. Za zrealizovanie odberného a testovacieho miesta našim pracovníkom obce, zdravotníkom, administratívnym pracovníkom, Ozbrojeným silám SR, policajným zložkám, no najviac VÁM drahí občania za dôstojný priebeh a trpezlivosť.
Milým prekvapením a krásnym gestom bola podpora od pani Beáty Juhásovej, ktorá formou donáškovej služby zaslala dve pizze odbernému tímu.
Otestovali sme 384 ľudí a zaznamenali 4 pozitívne prípady, (z toho bol jeden pracovník firmy, ktorý navštívil naše testovacie miesto).
A nielen v tomto náročnom čase sa natíska myšlienka:"nepýtajte sa čo pre vás môže urobiť Smolnícka Huta, ale čo vy môžete urobiť pre Smolnícku Hutu?". Veríme, že aj tieto zachytené pozitívne prípady pomôžu zabrániť ďalšiemu šíreniu vírusu, ktorý je neviditeľný, ale môže nám vziať to najcennejšie - ŽIVOT nám, našim blízkym, priateľom...Úprimne si želám uzdravenie a nekomplikovaný priebeh doby liečenia každého občana.
Všetci túžime vrátiť sa do "normálu", preto vás prosíme, chráňte seba i vaše okolie, či sa budete nachádzať doma alebo mimo obce.
Ešte raz ĎAKUJEM všetkým.
Marián Pohly, starosta obce.

Vytvorené: 2. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 2. 11. 2020 10:35
Autor: Správce Webu